Tvorba web stránky

V online prostredí sa bez web stránky nezaobídete. Ak hľadáte možnosti pre nový e-shop, online magazín, blog alebo vytvorenie web stránky podľa vašich predstáv, ste na správnej adrese.

Vytvoríme web, ktorý bude pracovať pre vás, nie naopak. 

Ako?

Tvoríme web stránky podľa požiadaviek klienta a potrieb online prostredia

Mať nejaký web dnes nestačí. Aby sa ten váš nestratil v online mori, dbá správny web developer pri tvorbe web stránky na dva hlavné piliere. Predstavy a požiadavky klienta a aktuálne trendy. Vytvoriť nefunkčnú webstránku, s ktorou bude mať problém nielen vyhľadávač, ale najmä samotný používateľ, nie je našim cieľom. Preto sa venujeme tvorbe webu, ktorý spĺňa hneď niekoľko základných parametrov.

TVORBA WEB STRÁNKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Na úvod si vypočujeme vaše predstavy a najmä požiadavky, ktoré na web stránku máte. Zaujíma nás nielen cieľ, ktorý má nový web plniť, ale taktiež vaše vízie do budúcnosti. Práve tie vám radi pomôžeme splniť.

MODERNÝ DIZAJN A TRENDY MÁM V OKU

Sledujeme aktuálne trendy v dizajne web stránok, ktoré majú používatelia radi. Moderné grafické prvky, interaktívne nástroje, prepojenie na sociálne siete či oku lahodiace stránky sú základom pre vytvorenie úspešného webu i e-shopu.

RESPONZÍVNY DIZAJN AKO ZÁKLADNÁ VÝBAVA KAŽDEJ WEB STRÁNKY

Vieme, že vaši návštevníci a budúci zákazníci prichádzajú na web z rôznych zariadení. Už od základu je preto tvorba webu zameraná na zobrazenie pre desktopy (klasické obrazovky počítačov a notebookov), tablety i smartfóny.

VYTVORENIE WEB STRÁNKY, NA KTORÚ JE RADOSŤ KLIKNÚŤ

Web stránky vznikajú pre ľudí. Aby na vašom webe našli presne to, čo hľadajú, je používateľská prívetivosť a logická náväznosť neoddeliteľnou súčasťou každej web stránky, ktorú vytvárame. Tak, aby sa z návštevníkov stali verní zákazníci.

KEĎ TVORBA WEBU ZOHĽADŇUJE AJ VYHĽADÁVAČ

Umiestniť sa vo vyhľadávaní na popredných priečkach nie je len úlohou SEO špecialistu. Už pri samotnej tvorbe web stránky je dôležité zohľadniť jej parametre tak, aby prebehlo zlepšenie pozícií vo vyhľadávačoch bez zásadných technických problémov.

NAVRHUJEME WEB STRÁNKY PRIPRAVENÉ PRERAZIŤ

V rukách toho správneho online marketéra sa vám podarí nielen zaujať nových návštevníkov, ale taktiež splniť svoje ciele. Každá efektívna onlina reklama však potrebuje ako základ rýchlu, prehľadnú a funkčnú web stránku.

AKTUALIZÁCIA A BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Ako web developeri nespíme na vavrínoch a myslíme aj na zadné vrátka. Vytvorením webstránky získate automaticky aj nástroje na jej potrebné aktualizácie a všetky požadované bezpečnostné certifikáty, bez ktorých sa nezaobídete.

Viete presne, čo od svojho projektu chcete, no chýba vám nástroj, ako to dosiahnuť? V tom prípade je tvorba web stránky pod našou taktovkou presne to, čo ste hľadali.

Neváhajte nás kontaktovať, radi s vami preberieme detaily.

0+
úspešných kampaní
0+
spokojných klientov
0+
rokov v marketingu