Dovoľte, aby som sa predstavil...

Online marketingu sa venujem už od svojho štúdia na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. Ešte ako stážista som sa dostal do poprednej slovenskej agentúry, kde som nazbieral bohaté a cenné skúsenosti z rôznych segmentov. Po pár rokoch som sa prepracoval na čelo marketingového oddelenia. Zastrešoval som mnoho úspešných spoluprác so značkami ako napríklad inSPORTline, Pneumatiky.sk, TIP Travel, DSauto, TON či Protein.sk.

 

Agentúrne skúsenosti aktuálne využívam ako marketingový konzultant na voľnej nohe. Poskytujem odborné konzultácie šité na mieru, spravovanie výkonnostných PPC kampaní či optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO).

 

Počas môjho pôsobenia v oblasti online marketingu som získal skúsenosti z využívania mnohých nástrojov a platforiem. Patria k nim predovšetkým Google Ads (AdWords), reklama na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Twitter), reklama na cenových porovnávačoch (Heureka, Zbozi.cz, Pricemania, Idealo, Árukereső.hu) či reklamné systémy INRES, Sklik, Bing Ads, Strossle a Etarget.

  • Dlhoročné skúsenosti z viacerých segmentov
  • Manažovanie kampaní pre veľké i menšie firmy
  • Otvorenosť a transparentnosť
  • Poskytovanie komplexných riešení
  • Proaktívny prístup k vedeniu reklamných kampaní
Predajca vozidiel Lion Car
Internetový obchod Insportline
Autodiely DSauto.sk
Doplnky výživy Protein.sk
Internetový obchod Pneumatiky.sk
Grafozásteny Javorka

Moje referencie

Napísali o mne

"Komplexnosť, promtnosť a spoľahlivosť s akoukoľvek požiadavkou v rámci marketingu. Seriózny prístup a vynikajúci spätný feedback ako aj pracovný, tak efektívny zo strany zákazníka na dopyt požadovaného zadania od nás predávajúcich. Odporúčam využívanie služieb aj keď ich častokrát nevidieť hmotne, cítiť to prínosom zákazníkov."
Kuchyne Dalno
Marketing - Kuchyne Dalno
„Vlado sa automobilového odvetvia zhostil bravúrne. Postupne sme od jednej značky prešli k štyrom, aktuálne spravuje online kampane pre značky Peugeot, Nissan, Citroen a Lion Car. S prácou sme spokojní, nakoľko sú pre nás dôležité výsledky práce a efektivita - v tomto prípade leady a dopyty od čo najrelevantnejších ľudí, ktoré my postupne pretavujeme do obchodných prípadov. Keď k tomu prirátame dobrú komunikáciu ako aj sledovanie a postupnú implementáciu nových trendov (Vlado sa nebojí prísť s vlastným návrhom), všetko beží naprosto profesionálne, sme veľmi spokojní a služby určite odporúčame.“
Tomáš Magera - Senior Marketing Manager
Senior Marketing Manager / DPO - LION CAR, s.r.o.
Našu vzájomnú spoluprácu hodnotím veľmi pozitívne, pretože vďaka nej sme zaznamenali výrazný nárast dopytov cez webovú stránku. Okrem toho by som rád vyzdvihol bezproblémovú komunikáciu a proaktívny prístup. Už od prvého okamihu prebiehalo všetko transparentne a v súlade s mojimi očakávaniami.
Zoltán Javorka
Majiteľ - Grafozásteny Javorka